XML
Informacja dotycząca zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych
W związku z wprowadzonym ograniczeniem przyjmowania interesantów przez Urząd Miasta i Gminy Lesko informuję że, pełnomocnik komitetu wyborczego lub osoba przez niego upoważniona musi dokonać zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych  najpóźniej do dnia 10 kwietnia 2020 r. w godzinach pracy urzędu gminy tj. do godz. 14:00 (piątek) w następujący sposób:
  1. zgłoszenie kandydatów na członków komisji może zostać przesłane (najpóźniej do 10 kwietnia 2020 roku w godzinach pracy normalnego funkcjonowania urzędu) w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres wybory@lesko.pl. Nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny. W takim przypadku, oryginały zgłoszenia należy przesłać do urzędu tradycyjną pocztą (oryginalne dokumenty nie muszą zostać doręczone do czasu upływu terminu na dokonywanie zgłoszeń) 
  2. w przypadku wysłania zgłoszenia pocztą lub skanem za pośrednictwem poczty elektronicznej dopuszczalne jest:
    1. uwierzytelnienie kopii upoważnienia pełnomocnika wyborczego do zgłoszenia kandydatów przez osobę zgłaszającą kandydatów, a nie przez pełnomocnika wyborczego
    2. potwierdzenie doręczenia do urzędu gminy zgłoszenia przez osobę przyjmującą zgłoszenie (urzędnik wyborczy, pracownik urzędu gminy) za pośrednictwem poczty elektronicznej (nie jest wymagany podpis elektroniczny)
Adres poczty elektronicznej  e-mail wybory@lesko.pl
Telefon 13 469 80 01 w. 61 (p. Jacek Bereżański)

Poniżej formularze do pobrania.

Załączniki:

Nazwa plikuTyp plikuRozmiar
Formularz dla komitetów wyborczych Plik doc 72.00 KB
Formularz dla zgłoszenia osobistego Plik pdf 195.59 KB
Podmiot publikującyUrząd Miasta i Gminy Lesko
WytworzyłMagdalena Mazurkiewicz - Sekretarz2020-03-27
Publikujący Tomasz Rachwał - Informatyk 2020-03-27 09:30
Modyfikacja Jacek Bereżański - Informatyk 2020-04-01 15:35